ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
 1. #1
  setare_soheil
  مدير بازنشسته

   

  پیشکسوت کوچولو
  تاریخ عضویت
  October 2007
  محل سکونت
  India
  نوشته ها
  6,276
  2,330
  903

  New 2 انرژي منفي را از خود دور كنيم

  [center:fc9c3133e6]انرژي منفي را از خود دور كنيم  تعريف انرژي منفي با اصطلاحات علمي سخت است ولي مسلما هر كسي آن را تجربه كرده است. اين بدان مفهوم نيست كه آنها بد يا منفي هستند ولي به اين معناست كه آنها با منبع دروني انرژي مثبت*شان قطع رابطه كرده*اند!شايد شما تجربه رفتن به جايي يا بودن با افرادي را داريد كه باعث مي*شوند احساس بدي پيدا كنيد؛ احتمالا احساس خستگي بكنيد.

  گرچه سخت است علت دقيق ناراحتي*تان را معلوم كنيد ولي به هر حال آن را احساس مي*كنيد. در عوض، امكان دارد شما در كنار بعضي افراد خودبه*خود احساس بهتربودن و داشتن آرامش بيشتر بكنيد.

  اين تجربيات اتفاقي نيست؛ اينها نتيجه تبادل مشخص انرژي است. وقتي شخصي انرژي كمي دارد، فقط بودن با فرد داراي انرژي زياد به او نيرو مي*دهد، در عين حال از انرژي خود آن شخص اندكي كاسته مي*شود. انتقال انرژي از شخصي به شخص ديگر موجب برقراري تعادل و توازن مي*شود.

  مثلا اگر شما احساس خوبي داريد و با كسي كه احساس بدي دارد ارتباط برقرار مي*كنيد، بعد از مدتي آن فرد احساس بهتري پيدا مي*كند و احساس خوب شما كمتر خواهد شد. ممكن است اين تغيير را خود احساس نكنيد ولي طي چند ساعت يا چند روز متوجه مي*شويد كه احساس خوبي نداريد. درك اين تشابه به توضيح تبادل انرژي مثبت و منفي كه هميشه در جريان است، بيشتر كمك مي*كند.

  وقتي منفي*بافي مي*كنيم چه اتفاقي مي*افتد

  هرچه بيشتر منفي*بافي مي*كنيم و راهي هم براي رهاساختن آن نمي*يابيم انرژي خود را راكد نگه مي*داريم.

  وقتي درگير منفي*بافي مي*شويم ممكن است سعي كنيم اعتماد و اطمينان داشته باشيم ولي وقتي دست به كاري خطير مي*زنيم، همچنان دستخوش اضطراب و سردرگمي مي*شويم؛ بدين*ترتيب اعتمادبه*نفس ما زائل شده است. ما آرزوي دروني*مان را براي فعاليت بيشتر و پيشرفت*كردن احساس مي*كنيم ولي متوجه مي*شويم عقب* نگه داشته شده*ايم.

  اما وقتي درگير منفي*بافي مي*شويم، شايد دلمان بخواهد شاد باشيم ولي احساس مي*كنيم كه با افسردگي و تأسف*خوردن براي خود، بيشتر در خود غرق مي*شويم. لذت ما كم مي*شود و احساس مي*كنيم ميل دروني*مان شادبودن است اما آن را نمي*يابيم. اين فرايند در افرادي با حساسيت كمتر كه از كمبودهاي خود بي*اطلاع هستند، متفاوت است. آنها تاحدودي شاد هستند ولي اين افراد از ديرباز مفهوم لذت*بردن*هاي واقعي را از بين برده*اند.

  فراموش نكنيم وقتي منفي*بافي مي*كنيم ممكن است بخواهيم نسبت به خودمان احساس خوبي داشته باشيم ولي هنوز گرفتار احساس گناه و بي*ارزشي هستيم. ما نمي*توانيم خلوص، معصوميت و خوبي را كه حاصل آن است احساس كنيم.

  ما به خاطر اشتباهات گذشته*مان احساس تباهي و بيهودگي مي*كنيم و نمي*توانيم خودمان را ببخشيم. در نتيجه احساس مي*كنيم در قبال ديگران مسئول هستيم. اگر هنگام كودكي براي اشتباهاتمان تنبيه مي*شديم ممكن است خودمان هم مجازات*كردن*مان را ادامه دهيم.

  روح*هاي حساس، منفي*گرايي ديگران را به درون خود مي*كشند چون آنها بيشتر در معرض خطر هستند. منفي*گرايي كه آنها احساس مي*كنند تركيبي از منفي*بافي*هاي خودشان همراه با منفي*بافي*هاي ديگران است. آنها مانند اسفنج به هر جا كه مي*روند منفي*بودن و احساسات منفي ديگران را به درون خود مي*كشند.

  اما چيزي كه به ديگران اجازه مي*دهد حساسيت كمتري داشته باشند توانايي فرونشاندن احساسات است. بعضي افراد هنگام عصبانيت نياز ندارند احساسات*شان را مورد بررسي قرار دهند تا به احساس بهتري برسند. اين افراد فقط مي*خواهند احساسات*شان را انكار كنند يا نپذيرند و سرانجام به راه خودشان بروند. اين روش براي افرادي كه حساسيت كمتري دارند مفيد است ولي براي كساني كه حساس*ترند نمي*تواند مفيد واقع شود.
  در واقع افراد، منفي*گرايي خود را سركوب مي*كنند، آنها نه*تنها اين احساس*شان را به ديگران منتقل مي*كنند بلكه منفي*گرايي كمتري را از جهان جذب مي*كنند.

  تبادل انرژي

  افراد حساس كساني هستند كه انرژي منفي بيشتري جذب مي*كنند. مگر اينكه خودشان از حساسيت*شان به نوعي كم كنند. اين افراد بسيار تأثيرپذير هستند و اغلب زود مريض مي*شوند و نسبت به خودشان احساس منفي دارند.

  در واقع بيش از حد خوردن يكي از راه*هاي كم*كردن حساسيت*مان يا زائل*ساختن احساساتمان است. وقتي افراد گرفتار هر يك از موانع موفقيت شخصي هستند، اغلب با انرژي مثبت خود واقعي**شان قطع ارتباط مي*كنند و به جاي آن انرژي منفي به بيرون مي*فرستند.
  بعضي*ها به دليل نوع زندگي*شان، دوستانشان و طرز فكرشان، انرژي منفي منتشر مي*كنند. اين افراد ممكن است در تمام مدت يا بعضي اوقات اين انرژي منفي را منتشر كنند اما افرادي كه با طبيعت واقعي خود بيشتر در تماس هستند، خودبه*خود انرژي مثبت منتشر مي*كنند. بودن در كنار اين افراد حال شما را عملا بهتر مي*كند، به همين دليل است كه ما به سوي افراد موفق كشيده مي*شويم.

  تخليه انرژي منفي

  نخستين گام در فرا گرفتن فرايند تخليه انرژي منفي، رسيدن به آرامش بيشتر و مراقبه و برقراري تعادل است. درست همانطور كه شما توانايي جذب انرژي توسط نوك انگشتانتان را در مراقبه داريد، قدرت بيرون فرستادن آن را هم داريد.

  دومين گام براي بيرون فرستادن انرژي منفي، فرستادن انرژي منفي به جايي است كه صدمه*اي به آن نمي*زند. انرژي منفي توسط طبيعت جذب مي*شود و صدمه*اي به آن نمي*زند. به همين دليل است هنگامي كه گرفتار استرس يا اضطراب هستيد، با رفتن به گردش در جنگل يا طبيعت خودبه*خود به آرامش بيشتري دست پيدا مي*كنيد. همچنين با توجه به همين موضوع بعضي افراد از رفتن كنار دريا يا درازكشيدن در آفتاب، لذت مي*برند. عوامل طبيعي با جذب انرژي منفي، انرژي مثبت منتشر مي*كنند.

  گياهان، گل*ها و درختان معمولا بهترين هدف براي تخليه انرژي هستند. براي اغلب افراد گل*ها بسيار قدرتمند هستند و مي*توانند به بهبود حال آنها كمك كنند.

  اكنون مي*توانيم درك كنيم كه چرا افراد از دريافت گل به عنوان هديه خوشحال مي*شوند يا چرا وقتي مي*خواهيم به كسي ابراز علاقه كنيم به او گل هديه مي*دهيم. وقتي شخصي گلي را به عنوان هديه دريافت مي*كند، آن گل به او كمك مي*كند تا احساسات منفي خود را رها كند و به حس بهتري دست يابد.

  محل ديگر براي تخليه انرژي منفي ظرف پر آب، وان حمام، استخر، حوض يا درياچه است.
  هرچه حجم آب بيشتر باشد قدرت تخليه انرژي هم بيشتر است. آب، انرژي منفي را جذب مي*كند؛ براي حفظ جريان انرژي و استفاده از مراقبه و مديتيشن منظم، مهم است روزانه 8 تا 10 ليوان آب بنوشيد.

  آتش عنصر نيرومند ديگري از طبيعت است كه ما مي*توانيم براي تخليه انرژي منفي خود از آن استفاده كنيم. به اوقات خوشي فكر كنيد كه مي*توانيد دور يك آتش جمع شويد و داستان*هاي مختلف تعريف كنيد.

  آتش قادر است انرژي منفي را از ما دريافت كند؛ بنابراين براي دورشدن از انرژي منفي مي*توانيم از آن استفاده كنيم.

  اين آگاهي مهم درباره انرژي مي*تواند به راحتي اشتباه فهميده شود؛ مثلا ممكن است شخصي از بودن در كنار افرادي با انرژي منفي يا سرزنش*كردن ديگران براي مشكلات، مضطرب شود.

  اگر شما انرژي مثبت زيادي داريد، گرفتن انرژي منفي بخش اجتناب*ناپذير زندگي است. شما نمي*توانيد از آن فرار كنيد. به جاي اينكه درصدد اجتناب*كردن از انرژي منفي باشيم، فقط نياز داريم براي تخليه*كردن و رهايي*يافتن از آن مصمم باشيم.

  اين تبادل طبيعي انرژي بسيار شبيه وضع هوا در طبيعت است. يك سيستم فشار ضعيف هميشه يك سيستم فشار قوي را جذب مي*كند. جريان هواي گرم همواره در يك اتاق سرد بالا مي*رود. اگر خانه شما گرم و راحت است و پنجره*ها دو جداره نيستند، در زمستان جريان هواي سرد را خواهيد داشت و گرماي درون تحت تأثير سرماي بيرون قرار خواهد گرفت؛ حتي اگر دست*تان را به پنجره نزديك كنيد، جريان هوا ر احساس مي*كنيد. طبيعت هميشه در جست*وجوي تعادل است. به همان صورت، وقتي كه شما انرژي مثبت زيادي داريد، انرژي منفي را هم جذب مي*كنيد.

  رمز موفقيت شخصي اين است كه با شارژ مجدد مي*توانيد ادامه دهيد و سپس انرژي منفي را كه جذب مي*كنيد تخليه كنيد. كوشش براي اجتناب از انرژي منفي در صورتي مهم است كه خسته و بيمار هستيد. ولي اگر هر روز با مراقبه و مديتيشن و دريافت آرامش و رهايي به هر طريقي كه خود سراغ داريد، خود را تقويت سازيد و سپس عشق خود را با اطرافيان تقسيم كنيد، بيشترين رضايت خاطر را خواهيد داشت. همچنان كه قدرت*تان را براي جذب انرژي مثبت و تخليه انرژي منفي تقويت مي*كنيد، مقابله با چشمان منفي*گرا شما را نيرومند مي*سازد.
  [/center:fc9c3133e6]
  برای بهتر زندگی کردن باید بهتر دید ...!!!


 2. #2
  hosein_voa
  کوچولو رسمی
  کوچولو تازه فعال

  تاریخ عضویت
  November 2009
  محل سکونت
  آبادان00631
  نوشته ها
  602
  33
  171

  پیش فرض

  روش دور کردن انرژی منفی  اول یادمان باشد که اگر در مورد انرژی منفی و یا فردی صحبت می*کنیم که انباشته*ای از انرژی منفی است، هرگز منظورمان این نیست که این فرد، انسان بدی است بلکه این فرد تنها یا بسیار غصه خورده و دردها و حرف*ها را در دل خود جمع کرده و یا خشم*ها، کینه*ها و حسادت*های طولانی*مدت را در درون خود نگاه داشته است و ...


  می*دانیم که فکرها، احساس*ها و کلام ما انرژی هستند و می*دانیم که انرژی هرگز از بین نمی*رود بلکه فقط تبدیل می*شود و به شکلی دیگر در محیط پیرامون ما باقی می*ماند.
  حال ببینیم اگر قرار باشد ما مدتی تحت*تأثیر انرژی*های منفی دیگران قرار بگیریم، چه بر سرمان می*آید و یا انرژی*هائی که ما از طریق فکرها، احساس*ها و کلام، ساطع می*کنیم چه بلائی بر سر خود ما و یا محیط پیرامون ما می*آورند.
  اول یادمان باشد که اگر در مورد انرژی منفی و یا فردی صحبت می*کنیم که انباشته*ای از انرژی منفی است، هرگز منظورمان این نیست که این فرد، انسان بدی است بلکه این فرد تنها یا بسیار غصه خورده و دردها و حرف*ها را در دل خود جمع کرده و یا خشم*ها، کینه*ها و حسادت*های طولانی*مدت را در درون خود نگاه داشته است و حال همین انرژی*های منفی در درون او انباشته شده است. باید بدانیم که انباشتن این انرژی*های منفی و نگاه داشتن آنها، آن هم طولانی*مدت، باعث بیماری، گرفتاری و درد و رنج در ما و در محیط پیرامون ما می*گردد و باز می*دانیم که طبق قانون جذب و تابش که همانند قانون جاذبه*ٔ زمین قدرتمند است؛ ما هر آنچه را که از خود ساطع کنیم، همان را به زندگی خود جذب می*کنیم. یعنی اگر فکرها، احساس*ها و کلام ما مثبت باشند، ما انرچی مثبت ساطع کرده*ایم و حال این انرژی مثبت، انرژی*های مثبت بیرونی را به*سوی ما جذب می*کند مانند خوشبختی، آرامش، سلامت، شفا، برکت و ... ولی اگر همین فکرها، احساس*ها و کلام ما منفی باشند، انرژی*هائی از جنس خود یعنی گرفتاری، بیماری، مشکل*ها و درد و رنج را به*سوی ما می*کشند.
  حال می*خواهیم با دو تکنیک ”پوشش محافظ“ و ”تخلیهٔ انرژی منفی“ به شما نشان دهیم که تا چه حد، این انرژی*های منفی ویرانگر هستند و چگونه ما می*توانیم خود، خانواده، جامعه و حتی دنیا را از شر آنها در امان نگاه داریم.
  ● تکنیک پوشش محافظ
  پس از انجام ورزش*ها، تنفس*های ریلکس شدن، گفتن ذکر و رفتن به وضعیت آلفا برای کسانی*که تاکنون با ما همراه بوده*اند (اگر تاکنون نیز با ما همراه نبوده*اید، فقط در شرایطی مناسب و آرام قرار بگیرید، چشم*های خود را ببندید و پس از انجام چند دم و بازدم عمیق با ما همراه شوید) در ذهن خود تصور کنید که یک پوشش محافظ از جنس انرژی الهی درونتان را به*طور کامل گرفته و فرض کنید که این پوشش به شکل یک تخم*مرغ شیشه*ای از جنس انرژی الهی و بسیار بزرگتر از جسم شما است و بعد به خود پیام دهید. من این پوشش محافظ را در خود می*کشم تا مرا در برابر تمامی انرژی*های منفی بیرونی محافظت کند.
  ● تکنیک تخلیهٔ انرژی منفی و تبدیل آن به انرژی شفابخش الهی
  باز هم پس از انجام ورزش*ها و تنفس*های ریلکس شدن، گفتن ذکر و وارد شدن به وضعیت آلفا در محیطی آرام و مناسب و پس از بستن چشم*ها، تکنیک را شروع می*کنیم (باز هم برای دوستانی که با ما همراه نبوده*اند، فقط در جای مناسبی از صدا، نور زیاد گرما یا سرمای زیاد قرار گیرید. به*صورت نشسته و یا درازکش، چشم*ها را ببندید و از این پس با ما همراه شوید). پس از بستن چشم*ها باتدا در ذهن خود به دور خود یک پوشش محافظ بکشید. این پوشش از جنس انرژی الهی و شفای الهی و به شکل یک تخم*مرغ شیشه*ای که هیچ منفذی به بیرون ندارد و بسیار بزرگتر از بدن جسمانی ما است، ساخته می*شود، ولی این بار این پیام را به خود می*دهیم که این پوشش محافظ باعث می*شود تا هیچ انرژی منفی از من به بیرون سرایت نکند و تمامی انرژی*های منفی که از من ساطع می*شوند، در تماس و برخورد با این پوشش، تبدیل به انرژی شفابخش و مثبت می*گردند و دوباره از طریق پوست و یا تنفس به من بازمی*گردند.
  ● تکنیک پاک کردن حسادت*ها، کینه*ها، بغض*ها و خشم*ها
  حال پس از کشیدن پوشش محافظ به دور خود و پیام دادن به خود و پوشش محافظ که این پوشش می*تواند تمامی انرژی*های منفی ساطع شده از من را تبدیل به انرژی شفابخش و درمانگر الهی سازد و من می*توانم بار دیگر آن را از طریق تنفس دریافت کنم؛ می*توانید تکنیک بعدی را اضافه کنید.
  ۱) یک گل*سینه را از هر نوعی که باشد، تصور کنید که در مقابل سینهٔ خود در دست گرفته*اید. حال تمامی خشم خود را به درون گل بریزید و به خود بگوئید من تمام یخشم خود را به درون این گل می*ریزم. کمی صبر کنید؛ حال با چشم*های بسته ببینید که چه اتفاقی برای این گل افتاد، آن را به خاطر بسپارید.
  ۲) دوباره در تصور خود یک گل سفید را مقابل سینهٔ خود نگاه دارید و این بار بگوئید من تمام کینهٔ خود را بر روی این گل می*ریزم و باز توجه کنید که چه اتفاقی برای این گل می*افتد.
  ۳) این بار یک گل سفید دیگر را مقابل سینهٔ خود تصور کنید و به خود بگوئید من تمام حسادت خود را به روی این گل می*ریزم. چند لحظه صبر کنید و باز توجه کنید که چه اتفاقی برای گلتان می*افتد.
  ۴) گل سفید دیگری را در مقابل سینهٔ خود تجسم کنید. به خود بگوئید من اکنون تمام غصه*ها، دردها و رنج*های خود را به روی این گل می*ریزم و باز توجه کنید که چه اتفاقی برای گل می*افتد.
  ▪ توجه: بهتر است این تکنیک را در ساعت ۱۰ صبح یا ۱۰ شب انجام دهید. ما می*خواهیم افراد زیادی این تکنیک را همزمان در این ساعت*های خاص انجام دهند تا انرژی یا انرژی جسمی ایجاد شود. انرژی جمعی به شما کمک می*کند تا این شرایط را بیشتر و عمیق*تر درک کنید.
  ● تکنیک انرژی شفابخش الهی
  حال در ذهن خود هر ۴ شاخه گل را دوباره روبه*روی خود در دست بگیرید. سپس از انرژی شفابخش الهی بخواهید تا بر این گل*ها بتابد. انرژی الهی قادر است تا از پوشش محافظ عبور کرده وارد آن شده و بر گل*ها بتابد. حال توجه کنید که چه اتفاقی برای گل*های شما می*افتد.
  تست بعدی را پس از اینکه این مدیتیشن را انجام دادید، بخوانید و نتیجهٔ کار را در رابطه با مطالب بعدی بررسی کنید.
  در زمانی*که خشم و کینه، حسادت و یا غم و غصهٔ خود را به روی گل می*ریزیم، اغلب گل یا پژمرده می*شود و یا تیره و حتی سیاه می*گردد. از این طریق خواستم به شما نشان دهم که این انرژی*های منفی با روح و چشم ما چه می*کنند و یا زمانی که از افکار، احساس*ها و یا کلام ما ساطع می*گردند، چه بلائی بر سر محیط اطراف و خانواده*مان می*آورند. در ضمن، زمانی*که نور الهی و انرژی شفابخش الهی را به آن می*تابانیم به یکباره سالم شده، به رنگ سفی بازگشته و یا حتی بسیار زیاد می*شوند و به این شکل نیز دوباره شما می*توانید شاهد باشید که انرژی شفابخش الهی وقتی وارد بدن ما شود، چه اتفاقی می*افتد.
  شما می*توانید هر یک از این تکنیک*ها را به*طور جداگانه نیز اسفاده کنید ولی برای تخلیهٔ انرژی منفی به*طور حتم به دور خود پوشش محافظ بکشید تا محیط خانهٔ خود را مسموم نسازید.
  تخلیهٔ انرژی منفی و گرفتن انرژی الهی می*تواند در ایجاد آرامش و سلامت و درمان و جذب برکت و نعمت (طبق قانون جذب و تابش) به زندگیمان، به ما کمک کند.
  حضور انرژی الهی که همه شفا، برکت، عشق، رحمت، آرامش و سرور است، نیز خود ما و محیط اطرافمان را به*طور کامل تغییر خواهد داد.
  ضمن آنکه با این تکنیک*ها می*توانیم به مرور، تمامی خشم*ها، حسادت*ها، عصبانیت*ها، کینه*ها، غصه*ها و بیماری*ها را از روح و جسم خود پاک نمائیم.
  در ضمن می*توانیم از تکنیک پوشش محافظ و انرژی الهی برای افراد خانواده*مان، دیگران و حتی کشورمان نیز استفاده کنیم.
  ولی هرگز روی تخلیهٔ انرژی منفی افراد دیگر کار نکنید. به خودتان یاد بدهید تا خودشان برای خود کار کنند.

  زندگی شهد گل است
  زنبور زمان می خوردش
  آنچه می ماند عسل خاطره هاست
 3. #3
  tina23

  کوچولو تازه به دنیا آمده

  تاریخ عضویت
  October 2011
  نوشته ها
  1
  0
  1

  New 1 بهترين راه حل

  بهترين راهو بهتون بگم؟ماساژ علمي.ولي من تو ايران فقط يه مركزو پيدا كردم كه خيلي حرفه اي هستند.حتما يه بار تجربه كنيد.اينم ادرس و تلفنشون:اولين مركز تخصصي خدمات ماساژ تايلندي و فيش اسپا (دكتر ماهي - دكتر فيش) 22145710
 4. #4
  fns4565
  كوچولوي بد - اخراج شده
  تاریخ عضویت
  December 2015
  نوشته ها
  18
  0
  4

  پیش فرض

  زندگی ساده است. قانون جذب می*گوید: زندگی شما تنها از دو چیز تشکیل شده است، چیزهای مثبت و چیزهای منفی. هر بخش زندگی *تان، خواه سلامت، ثروت، روابط، کار یا شادی می*تواند مثبت یا منفی باشد؛ یا ثروت
  فراوان دارید یا آه در بساط ندارید. یا سرشار از سلامتی هستید یا مریض احوالید. روابطتان شاد است یا دشوار و در بن*بست است. کارتان یا هیجان*انگیز و موفق است یا رضایت*بخش نیست و ناموفق است. یا لبریز از شادی هستید یا بیشتر مواقع احساس خوبی ندارید. یا سال*های خوب دارید یا سال*های بد، یا اوقات خوب یا اوقات بد، یا روزهای خوب یا روزهای بد.
  اگر موارد منفی زندگی*تان بیشتر از موارد مثبت است، پس یک جای کار می*لنگد و خودتان هم می*دانید. بقیه*ی مردم را می*بینید که شاد و موفق هستند و زندگی*شان پر از چیزهای عالی و فوق*العاده است، و حسی به شما می*گوید که شما نیز لیاقت چنین زندگی*ای را دارید. حق با شماست؛ شما لایق یک زندگی سرشار از چیزهای خوب هستید.
  در دوره قانون جذب به شما گفته میشود از قانون جذب استفاده می*کنید حتی اگر ندانید

  بیشتر افرادی که زندگی فوق*العاده *ای دارند درست نمی*دانند چه کرده *اند تا به این زندگی دست *یافته *اند. اما حتماً کاری کرده *اند. آن*ها از قانون جذب که منشاء تمام موارد خوب زندگیست استفاده کرده*اند …
  بدون استثناء هر کس که زندگی فوق *العاده *ای دارد برای رسیدن به آن از قانون جذب استفاده کرده است.
  قدرت*های عظیم طبیعت، مانند گرانش و الکترومغناطیس، با حواس ما قابل مشاهده نیستند، اما قدرتشان بی چون*وچرا و قطعیست. در مورد قانون جذب هم همین*طور است. نیروی قانون جذب قابل مشاهده نیست اما در حقیقت قدرتش بسیار عظیم*تر از هر قدرت طبیعی دیگری است. نشانه*های قانون جذب را در همه جای جهان می *توان دید.
  قوانین طبیعت بر کائنات حکم*فرماست. می*توانیم با هواپیما پرواز کنیم زیر هوانوردی هماهنگ و سازگار با قوانین طبیعت عمل می*کند. قوانین فیزیک برای ما تغییر نکرده*اند تا بتوانیم پرواز کنیم، اما راهی یافته*ایم تا مطابق قوانین طبیعت عمل کنیم. همان*طور که قوانین فیزیک بر هوانوردی، برق، و گرانش حاکم است، قانون جذب هم بر زندگی حاکم است. برای در اختیار گرفتن قانون جذب مثبت و تغییر زندگی*تان، باید قانونش را درک کنید. قدرتمندترین قانون جذب کائنات
  روی برگرداندن از آنچه در شخصی نمی*پسندید بدین معناست که شما آن را جدی نمی*گیرید. به این معناست که شما می*دانید با قانون جذب عشق روی هر چه تمرکز کنید بیشتر از آن را دریافت می*کنید
  روی برگرداندن یعنی دنیا به شما حق انتخاب داده است. یعنی با آ*ن*ها بحث و جدل نکنید تا ثابت کنید اشتباه می *کنند یا عیب* جویی کنید یا آن*ها را مقصر بدانید، یا بخواهید تغییرشان دهید. این*ها در قانون جذب عشق جایی ندارند. اجازه دهید همه خودشان باشند و شما انتخاب کنید.
  نیروی جذب خورشید است که سیاره*ها را در منظومه*ی شمسی ما نگه می*دارد، و مانع از پرت شدنشان در فضا می*شود. قانون جذب گرانش است که شما و هر آدم، حیوان و هر چیزی را نگه می*دارد
  آیا از قانون جذب ثروت استفاده می*کنید؟

  دربا*ره*ی پول چه احساسی دارید؟ بیشتر مردم می*گویند پول را دوست دارند، اما اگر به*اندازه*ی کافی نداشته باشند، نسبت به آن احساس خوبی ندارند. اگر کسی تمام پولی که نیاز دارد را داشته باشد، آن*وقت به*طور یقین نسبت به پول احساس خوبی دارد.
  اگر نگاهی به دنیای اطرافتان بی اندازید، خواهید دید که بیشتر مردم نسبت به پول احساس خوبی ندارند، زیرا بیشتر پول و ثروت دنیا دست حدود 10 درصد از مردم است. تنها تفاوت میان ثروتمندان و سایرین این است که آن*ها نسبت به پول بیش از آنکه احساسات بد نشان دهند، احساسات خوب بروز می*دهند. به همین سادگی؛ جذب ثروت همین است.
  چرا قانون جذب ثروت کار نمی*کند؟


  دلیل اینکه بیشتر مردم نسبت به پول احساس بدی دارند این است که در موردش عقاید منفی دارند، و آن عقاید منفی وقتی بچه بوده*اند به خورد ذهن ناخودآگاهشان داده*شده است. عقایدی مانند “پول کثیفه” “پول فساد میاره ” “آدم*های ثروتمند صادق نیستند” “پول خواستن معنوی نیست” و … .
  وقتی بچه*اید هر چه والدین، معلم*ها یا جامعه بگویند می*پذیرید. و بنابراین بدون این*که متوجه شوید، با احساساتی منفی نسبت به پول بزرگ می*شوید.
  “زمانی که پی ببرید هیچ کمبودی وجود ندارد، تمام دنیا از آن شما می*شود.”
  لائوتسه
  بنیان گزار مکتب تائو
  نگرانی و ثروت  بیشتر مردم وقتی حقوق می*گیرند حتی آن موقع هم احساس خوبی ندارند زیرا نگران*اند چطور کاری کنند که حقوقشان تا آخر ماه دوام بیاورد. آن*ها هر بار که حقوق می*گیرند فرصتی باورنکردنی برای عشق بخشیدن را از دست می*دهند. وقتی مقداری پول دستتان می*رسد، مهم نیست چقدر ناچیز است، شکرگزار باشید! یادتان باشد، برای هر چه شکرگزار باشید چندین برابر می*شود. با نگرانی ثروت خود را از بین نبرید.
  همیشه از قانون جذب ثروت استفاده کنید.
  از هرلحظه*ای که با پول سروکار دارید استفاده کنید تا با داشتن احساسی خوب پول را چند برابر کنید. وقتی پول می*پردازید عشق را احساس کنید تا ثروت را با قانون جذب بدست آورید
  یادتان باشد براساس مقالات سایت قانون جذب اگر به ثروت فکر کنید و احساسش کنید جذبش می*کنید و اگر به بدبختی*ها فکر کنید همان*ها را جذب می*کنید.
 5. #5
  reza147

  کوچولو تازه به دنیا آمده

  تاریخ عضویت
  November 2019
  محل سکونت
  مشهد
  نوشته ها
  2
  0
  2

  پیش فرض

  ممنون از تاپیک خوبتون. منم دوست دارم تجربه و مطالعاتم در این زمینه رو با شما به اشتراک بگذارم. ببینید با توجه به اینکه انسان موجودی دو بعدی است بنابراین برای تجربه هر گونه احساسی باید هر دو بعد رو با هم درگیر کنه. برای دفع انرژی منفی ما در درجه اول باید ریشه های شکل گیری این انرژی منفی رو پیدا کنیم و سپس اونو برطرف کنیم. اما بعضی از این انرژی های منفی هستن که ریشه در ضمیر ناخودآگاه ما انسان ها دارن که معمولا در دوران کودکی در ما شکل گرفته. مثل همون حس های منفی که ما هنگام انجام ی کار بهمون دست میده که خب طبیعتا برای درمانشون علاوه بر مراجعه به یک مشاور باید روی خودمون هم کار کنیم.
  مثلا من تحقیقی از دانشگاه جان هاپکینز رو میخوندم که نوشته بود اگر انسانی در انجام کاری به خودش بگه نه یا نمیتونم باید 17 نفر جمع بشن و بهش بگن که تو میتونی تا این فرد به این باور برسه که بله من میتونم. یعنی قدرت یک انرژی منفی دادن انسان به خودش تا این جد قدرتمنده.
  خب من در ادامه شما رو با چند روش خیلی خوب برای دفع انرژی منفی که حاصل مطالعات شخصیه خودمه آشنا میکنم:
  1. گفتن کلمه نه
  2. اهمیت ندادن به تایید دیگران
  3. خلق شادی درونی
  4. تمرین مثبت نگری
  5. دلایلی برای خودباوری
  6. قطع رابطه با افراد منفی نگر:

  محیط اطراف تاثیر زیادی روی شما داره . اگر زمان خودتون رو با افراد مثبت نگر بگذرونید مطمئن باشید دید مثبت اونها به شما هم سرایت میکنه و اگر با افرادی که مدام در حال گله و شکایت هستن، معاشرت کنید خیلی سخت می تونید افکار منفی رو از ذهن خود دور کنید.7. مسئولیت پذیری
  8. کنترل افکار
  9. اختصاص زمانی برای آسودگی خاطر
  10. گذراندن اوقات در طبیعت
  11. گذراندن اوقات در طبیعت
  12. پذیرفتن شکست:

  واقعا مورد 12 خیلی مهمه. من خودم چون یک وکیل ملکی در تهران هستم در بسیاری از پرونده ها اهمیت این موضوع رو درک کردم. تنها راه برای یادگرفتن و رشد کردن افراد مثبت اینه که شکست رو می پذیرن. اونها به جای تسلیم شدن برای بالا رفتن و به دست آوردن دوباره جایگاه رفیع خود زمانی که سقوط می کنن کار می کنن. هنگام شکست و ایجاد احساسات منفی این باور رو دارن که این امور گذرا هستن و به سرعت محو میشن. اونها افکار مثبت رو برای سرعت بخشیدن به این روند، پرورش می دهند.

  13. باور به وجود راه حل برای هر مشکلی:

  گاهی اوقات در زندگی ما به توانایی های خودمون برای حل مشکلات شک می کنیم . افراد مثبت نگر همیشه به این فکر میکنن که یک راه برای غلبه بر مشکلات وجود داره و این باور رو حتی هنگام به اوج رسیدن مشکلات دائما در ذهن خودشون نگه می دارن و با این باور می تونن مشکلشون رو حل کنن.

  امیدوارم که توضیحات و انتقال تجربه من برای شما مفید بوده باشه.
  ویرایش توسط memol61 : 2019.11.07 در ساعت 16:25 دلیل: تبلیغات
 6. 2
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •