ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
 1. #1
  تاریخ عضویت
  July 2010
  محل سکونت
  مشهد
  نوشته ها
  29,917
  16,824
  مدیر بازنشسته

   

  پیشکسوت کوچولو

  پیش فرض راهنمای شناخت خواستگار از طریق کف دست

  اين كف*شناسي علمي است
  راهنمای شناخت خواستگار از طریق کف دست

  این ایده كه شكل دست*ها می*تواند چیزهای زیاد و عمیقی درباره شخصیت، توانایی*های جسمی*، میزان شجاعت و ریسك*پذیری بگوید شاید در نگاه اول بسیار عجیب باشد اما دانشمندان در دانشگاه*های مختلف دنیا با تحقیقات متفاوتی كه انجام داده*اند نتایج حیرت*انگیزی را مشاهده كرده*اند، آن*ها می*گویند انگشتان دست به*طور موثری نوعی كارت شناسایی هستند كه به ما اجازه می*دهند اولین نگاه را روی پتانسیل*های شريك آينده زندگي مان بیندازیم و تشخیص دهیم چگونه شخصیتی دارد و در چه حوزه*هایی می*توان بیشتر روی او حساب باز كرد.  خطر سرطان

  از دهه*هاي پیش دانشمندان متوجه یك نسبت غیرعادی و شگفت*آور بین اندازه 2*انگشت دست، انگشت حلقه و اشاره شده*اند، آن*ها به این انگشت*ها نام*های خاصی 4D و 2D داده*اند. روز به روز شواهد بیشتری به*دست می*آید كه نسبت بین این 2*انگشت یعنی حلقه و اشاره به*خصوص در دست راست می*تواند به خوبی نشان*دهنده میزان پرخاشگری و بیماری*هایی باشد كه در مردان وجود دارد.

  مثلا نسبت میان اندازه انگشتان یعنی؛ نسبت انگشت 2D به 4D می*تواند نشان دهد آن مرد چقدر مستعد ابتلا به سرطان پروستات است.براساس پژوهش*های موسسه تحقیقاتی سرطان، مردانی كه انگشت اشاره بلندتر از انگشت حلقه دارند كمتر مستعد ابتلا به بیماری هستند.


  كدام مردها، پدرهای بهتری هستند

  معمولا در خانم*ها انگشت حلقه و اشاره تقریبا با هم برابر است یا حتی انگشت اشاره بلندتر است اما در آقایان برعكس است اما اگر انگشت حلقه یك مرد كوتاه*تر از انگشت اشاره*اش باشد به اين معنی است كه مهربان*تر، محجوب*تر و با خشونت كمتر است. این افراد معمولا پدرانی هستند كه با وسواس مادرانه از كودكان خود مراقبت می*كنند و مادرها می*توانند با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی بچه*ها را به آن*ها بسپارند.


  انگشت*هايي كه ثروت را نشان مي*دهد

  دانشمندان دانشگاه كمبریج متوجه شدند، مردانی كه انگشت حلقه آن*ها نسبت به دیگر انگشتان دست به*خصوص انگشت اشاره بلند*تر است، شانس بیشتری برای ثروتمندتر شدن و موفقیت در آینده دارند.

  هم*چنین این تحقیقات نشان می*دهند، این افراد معمولا در زندگی به سختی تلاش می*كنند تا به هدف خود برسند و اصلا جزو آدم*هایی نیستند كه با شنیدن پاسخ منفی ناامید شوند. این افراد برای موفقیت در یك معامله مالی یا رسیدن به فرد مورد علاقه خود بیش از همه تلاش می*كنند و تا رسیدن به هدف دست از تلاش برنمی*دارند، آن*ها نمونه بارز تلاش حقیقی تا رسیدن به هدف هستند. پس فراموش نكنید، هنگام خواستگاری حتما به انگشتان خواستگارتان توجه كنید، شاید رازهایی در آن نهفته باشد.


  كدام مردها ورزشكارترند

  مردانی كه انگشت حلقه* آن*ها بلندتر از انگشت اشاره*شان است، نسبت به دیگران توانایی بیشتری در 3 زمینه مالی، اجتماعی و سرگرمی*ها دارند. در واقع این مردها بیشتر می*توانند به فعالیت*های ورزشی و حتی فعالیت*های مربوط به موسیقی اشتغال داشته *باشند.

  باید گفته شود، بانكدارانی كه انگشت حلقه بلندتري دارند موفق*ترند. دلیل اصلی این است كه آن*ها بیشتر ریسك را می*پذیرند و سریع*تر نسبت به تغییرات بازار واكنش نشان می*دهند.


  اندازه انگشتان بر چه اساسی*تعیین می*شود

  «زاك مندنهال» محقق كه در زمینه اندازه انگشتان تحقیق كرده *است می*گوید: «قرارگرفتن در معرض هورمون تستوسترون در دوره بارداری نه تنها روی رشد مغز جنین تاثیر*گذار است بلكه رشد انگشت حلقه را نسبت به انگشتان دیگر كندتر می*كند. از طرف دیگر قرارگرفتن در معرض هورمون استروژن كه نوعی هورمون جنسی زنانه است اثری عكس این را دارد.»


  شجاعتی كه از هورمون*ها می*آید

  دانشمندان كشف كرده*اند؛ میزان هورمون است كه تمام ویژگی*ها را ایجاد می*كند. در واقع میزان هورمون تستوسترون در بدن روی اندازه انگشت*های دست تاثیر*گذار است. این عامل هم در مورد مردان و هم در مورد زنان صادق است، این عامل روی شخصیت مردان تاثیرگذاری بیشتری دارد و روحیه آن*ها را تغییر می*دهد. این تحقیقات رابطه بین هورمون تستوسترون و ریسك*پذیری در بین مردانی كه انگشت حلقه بلندتري نسبت به انگشت اشاره دارند را نشان مي*دهد. در واقع این حالت در زمان رشد جنین انسان*ها در رحم وجود دارد. هرچه یك جنین در حین رشد در معرض هورمون تستوسترون بیشتری قرار گیرد با احتمال بیشتری در زندگی آینده خود دست به ریسك می*زند.


  فرق زن*ها و مردها

  پروفسور «گاد ساد» یكی از محققانی كه در زمینه اندازه انگشتان تحقیق كرده* است می*گوید: «در زنان معمولا اندازه این 2 انگشت یعنی؛ انگشت حلقه، انگشت اشاره برابر است. برای اندازه*گیری شما باید به*طور دقیق فاصله بین نوك انگشت را تا محل اتصال با كف دست اندازه*گیری كنید. در مردان معمولا انگشت حلقه بلندتر از انگشت اشاره است.»


  زيباترها

  دكتر «كامیل فرندزی» از دانشگاه ژنو و همكارانش نسبت بین 2 انگشت حلقه و اشاره را برای ۴۹ مرد اندازه*گیری كردند، سپس تصویر آن*ها را به*صورت تصادفی به خانم*های داوطلب تحقیق نشان دادند. به خانم*های داوطلب این تحقیق گفته شده بود كه به چهره*ها از نظر زیبایی مردانه و این*كه كدام می*توانند به*طور بالقوه شریكی برای زندگی باشند، حالت مردانگی و تناسب آن*ها، امتیازی بدهند. محققان دریافتند هرچقدر نسبت بین انگشت اشاره به انگشت حلقه كمتر باشد، زن*ها امتیاز بالاتری داده بودند.دكتر فرندزی می*گوید: «احتمالا این موضوع از اینجا سرچشمه می*گیرد كه این آقایان چهره همسان و هماهنگ*تری با زنان دارند در واقع تفاهم ظاهری و همسان*سازی می*تواند از دلایل زيبايي یك فرد باشد.»


  آیا بین چهره و انگشتان ارتباطی هست؟

  هرچه انگشت حلقه به نسبت انگشت اشاره بلندتر باشد، به همان نسبت چهره افراد برای دیگران زيبا*تر خواهد بود البته باید گفت این اثر بیشتر روی دست راست فرد بررسی می*شود نه دست چپ.در واقع طبق ادعای محققان، اندازه انگشت*ها كاملا به دليل اثر هورمون*ها میزان می*شود و همین هورمون در سنین بلوغ روی چهره فرد تاثیر می*گذارند و باعث پیدایش زيبايي ظاهری در نظر زنان می*شوند.

  چگونگي طول انگشت را اندازه بگیرید

  1. انگشتان*تان را كاملا صاف نگه دارید و به كف دست نگاه كنید(دست راست بهتر است).

  2. حالا از نوك تا پایین*ترین بند انگشت را اندازه بگیرید بند پایینی انگشت اشاره كاملا مشخص است ولی بند پایینی انگشت حلقه كمی ابهام*آمیز است چون مجموعه*ای از خط*ها در كنار هم قرار دارند.

  3. روی بند پایین انگشت حلقه، خطی را انتخاب كنید كه بیشتر از همه به كف دست نزدیك است، نقطه وسط خط این بند را علامت بزنید.

  4. حالا از نقطه*ای كه علامت زده*اید تا نوك انگشت را اندازه بگیرید، حواس*تان باشد كه اندازه ناخن اصلا مهم نیست.


  پولدارتر مي*شوند

  محققان دانشگاه كمبریج انگشتان دست راست 44 مرد كه در بازار سهام لندن مشغول به كار بودند- شغلی كه نیازمند تصمیم*گیری*های سریع و متوالی و عكس*العمل*های سریع فیزیكی است- را اندازه*گیری كردند. محققان افرادی*كه نسبت انگشت اشاره آن*ها از انگشت حلقه بلندتری برخوردار بودند را به*مدت 20 ماه با سایرین مقایسه كرده و مشاهده كردند كه این افراد نسبت به سایرین 11 برابر بیشتر درآمدزایی دارند. طی همین دوره زمانی، افرادی*كه در این شغل از تجربه بیشتری برخوردار بودند به نسبت افراد بی*تجربه 9 برابر بیشتر درآمدزایی داشتند. همچنین در میان افراد باتجربه كسانی كه از انگشت حلقه بلندتری برخوردار بودند 5*برابر دیگر افراد در كار خود موفق بوده و پول به*دست می آوردند.

  ناشنوا باش وقتی همه از محال بـودن آرزوهایت سخن می گویند...
 2. #2
  تاریخ عضویت
  July 2010
  محل سکونت
  مشهد
  نوشته ها
  29,917
  16,824
  مدیر بازنشسته

   

  پیشکسوت کوچولو

  پیش فرض


  به کف دستان خود نگاه کنید ، سپس از میان ۹ تصویر زیر تصویری را که به دستان شما شباهت بیشتری دارد انتخاب و شرح کلی کف دست تان را مطالعه نمائید  کف دست شماره یک : شما فردي هستيد كه روابط گسترده اي با دوستان خود داريد ، بسيار معاشرتي و مردم گرا هستيد و از همين رو ميتوانيد ايده ها و افكار خود را با ديگران در ميان بگذاريد.
  بيشتر به موضوعات فكري علاقه داريد و عاشق سفر هستيد ؛ خيلي ميل داريد با ديگران ارتباط برقرار كنيد و از تنهايي به شدت بيزار هستيد.
  انگار هميشه حرف هاي زيادي براي گفتن داريد و معمولاً نيز آنها را به نحو مطلوبي با ديگران در ميان ميگذاريد ، هر يك از دوستانتان را همچون يك دستگاه ضبط صوت خوب ميدانيد كه حرف هاي شما را ضبط كرده و به ديگران انتقال ميدهند ، همه دلشان ميخواهد به شما نزديك شوند و با شما طرح دوستي بريزيند.
  از گشت و گذار در شهرها و سفر به سرزمين هاي ديگر لذت ميبريد ، تفريح ، سرگرمی و بازي روحيه شما را شاداب ميكند و باعث لذت و شادی تان ميشود ، از نظر جسمي نيز در وضعيت خوبي بسر ميبريد و اغلب سالم و تندرست هستيد .

  پيشنهاد : بايد به پيام هايي كه ميان شما و يكي از نزديكان رد و بدل ميشود بيشتر توجه كنيد ، اين رابطه ميتواند عاقبت خوبي به همراه داشته باشد.
  سعي كن زياد كج خلقي نكنی و با ديگران مهربان و خوشرو باشی ؛ از حرفهاي كنايه آميز و رفتار دو پهلو پرهيز كن زيرا باعث سوء تفاهم ميشود.
  همواره بايد براي تمدد اعصاب خود به سفر بروي يا خود را با طراح هاي آموزشي سرگرم كني ، همچنين ميتواني دوستان خود را در لحظات شاد خود شريك كنی.  کف دست شماره دو : شما فردي هستي كه در زندگي بيشتر به فكر شغل و حرفه خود هستي و به ماديات علاقه دای ، با شريك خود سازگاري و توافق خواهی داشت و علايق مشتركي شما را به هم پيوند میدهد ، رابطه شما با او بر اساس تفاهم و همكاري دو جانبه شكل میگیرد.
  خيلي به سير وسفر علاقمند هستي و دوست داري مدام به گردش وتفريح بروي ، دوستانت هميشه به كمك شما احتياج دارند و رابطه شما با آنها خوب است.
  همه هوش و حواس شما متوجه كار يا تحصيل است و دغدغه ديگري نداري ، به كسي علاقمند خواهي شد و با او ابطه اي عاطفي و ظريف برقرار خواهي كرد كه بسيار شاد يبخش و مطلوب خواهد بود.
  به نظر ميرسد آدم صبور و پر طاقتي هستي و با يكي از اعضاي خانواده خود بيش از بقيه صميمت و نزديكي داري و معمولاً در اكثر كارها با همديگر اشتراك نطر داريد ، از نظر سلامت و بهداشت نيز در وضعيت مناسبي قرار داري و اغلب كسالت يا بيماري شما را کمتر تهديد ميكند .

  پيشنهاد : ممكن است در خانواده ، محيط كار ، يا مدرسه هيچ كس با شما موافق نباشد ولي شما بايد سعي كني كه خونسردي و متانت خود را از دست ندهی ، در ارتباط با اعضاي خانواده خود بايد صبورتر و با گذشت تر باشي و از مشاجره و دعوا پرهيز كني.
  در محيط كار يا در مورد مسايل شخصي نيز بايد خونسردي خود را حفظ كني و از درگيري و اختلاف با ديگران خودداری كنی ، زياد سخت نگير و نگذار مسايل و مشكلات بر قلبت سنگيني كند ، بردباري و گذشت باعث ميشود احساس بهتري داشته باشی.  کف دست شماره سه : در زندگي بيشتر به مسايل شغلي ، تحصيلي يا روابط عاطفي خود با ديگران توجه داري ، شما شخصي هستي كه رفتارهايت غير قابل پيش بيني است.
  انكار و ايده هاي زيادي در سر داري ولي انگار براي بيان آنها مشكل داري و دلت نميخواهد آنها را با كسي در ميان بگذاري ، به هر حال صحبت وگفتگو با يك مشاور ميتواند مفيد و سودمند باشد.
  سوداي عشقی در سر خواهید داشت و زمانی به ياد فردی میافتيد كه مدتي ممکن است از شما جدا شود و در شهري دور زندگي كند ، از نظر سلامت و بهداشت در وضعيت خوبي به سر ميبريد و كاملاً شاداب و سرحال هستيد.

  پيشنهاد : با دوستان و همكاران خود رفتاري با نزاكت و مبادي آداب داشته باش ، ايجاد تفاهم و سازگاري با ديگران چندان هم مشكل نيست.
  در ارتباط با طرحي كه ارائه داده اي از جانب يكي از دوستان خود پيشنهادي دريافت ميكني ، بايد با روي باز به نظرات ديگران گوش كني و از آنها سپاسگزار باشي ، براي رسيدن به تفاهم و هماهنگي با ديگران بايد به سهم خود قدم پيش بگذاريد تا موفق شويد.  کف دست شماره چهار : شما فردي هستي كه معمولاً درگير درس و تحصيل ، مسايل خصوصي و يا مشغوليات ذهني خود هستی ولي در درون خود از آرامش برخورداري .
  پيشرفت در زندگي باعث شادي و نشاط شما ميشود چون با ديگران برخورد مناسبي داري و از قدرت بيان خوبي نيز برخوردار هستي ؛ معمولاً از جانب اعضاي خانواده ، دوستان و همسايگان مورد لطف و محبت قرار ميگيري و هديه دريافت ميكنی.
  رابطه عاطفي شما با دوستتان در وضعيت بسيار مناسب و دلپذيري است ، از لحاظ مالي موقعيت خوبي خواهی داشت و به نظر میرسد كه از هر لحاظ يك فرد حرفه اي و كاردان هستی.

  پيشنهاد : شما بايد شادي و نشاط خود را با دوستان خود تقسيم كني ، سعي كن در مورد مشكلات و گرفتاريهاي شخصي ، از هر گونه بحث و مشاجره با ديگران پرهيز كنی ، شما از آن دسته افراد نيستيد كه براي مشكلي كه برايشان بوجود مي آيد راه حلي را در آستين دارند.  کف دست شماره پنج : ظاهراً به نظر ميرسد كه شما از آن دسته افراد هستي كه در مورد مسايل مالي بسيار صبور و پر طاقت هستند ، مشكلي در زندگيتان پيدا میشود كه مدتی فكرتان را به خود مشغول میکند اما برطرف میشود.
  احتمالاً به زودي ميفهمي آن كسي كه در محيط كار خود با او آشنا شده اي ميتواند براي شما يك دوست خوب نيز باشد ، اغلب همه توجه ات بر روي تحصيل متمركز است و در ارتباط با عشق ، تحصيلات و كار ، آدم بسيار خوش شانسي هستی ، از لحاظ سلامت و بهداشت نيز در وضعيت خوبی قرار داري.

  پيشنهاد : بهتر است به دنبال راهي براي بهبود كارائي خود باشی ، همچنين بايد به مسايل مالي خود بيشتر توجه كنی و محتاطانه تر عمل نمايی ، مواظب دخل و خرج خود باشي و معقولانه تر خرج كن.  کف دست شماره شش : اغلب همه سعي و تلاش خود را بر روي تحقيق در مورد مسايل مالي متمركز میکنی ، خیلی زود به اهداف خود ميرسي و از اينكه موفق ميشوي كار مفيدي انجام دهي خوشحال خواهي شد.
  شما آدمي برونگرا و معاشرتي هستي و به فعاليت هاي اجتماعي خيلي علاقه داري اما بايد مراقب خرج و هزينه هاي خود باشي و زياد ولخرجي نكنی.
  شما فردي رفيق باز هستي كه هر لحظه دوست جديدي ميگيريد ، رفتاري صميمانه و پر محبت داري و از گسترش روابط خود با ديگران لذت ميبري ، با كسي آشنا ميشوي كه به تدريج به او دل ميبندي و عاشق او ميشوي و اين دوستي و پيوند عاقبت خوشي برايت دارد ؛ در مورد سلامتي و بهداشت نيز بايد بيشتر مراقب خود باشيد.

  پيشنهاد : در مورد بهداشت و سلامت خود بايد بيشتر مراقب باشي ، اگر مواظب دخل و خرج خود نباشي و در اين مورد عاقلانه عمل نكني آنگاه ممكن است هر چه در مي آوريد يك شبه خرج كني و دچار مشكل مالي شوي ، به هر حال بايد مشكلات مالي خود را به نحو مطلوبي حل كني تا به آرامش برسي.  کف دست شماره هفت : در زمينه ارتباطات خود با ديگران ، آدم خوش شانسي هستي و روابط خوبي با مردم برقرار ميكني ، ضمناً آدم خوش سفري نيز هستي و از اين لحاظ نيز شانس با شما همراه است.
  در روابط عاطفي خود با ديگران بارها قلبت ميشكند و در عشق شكست ميخوري ولي اهميت نميدهي و دوباره دل در گرو عشق جديدي میسپاري ، در اين ماجرا ممكن است بعضی ها به شما حسادت بورزند.
  خيلي دوست داري براي انجام مأموريت به سفر بروي و خلاصه از يكجا ماندن نفرت داري ، به عشق در يك نگاه اعتقاد داري ، از نظر سلامت در وضعيت خوبي به سر ميبري.

  پيشنهاد : بايد كمي خويشتندار و صبور باشي و خونسردي خود را از دست ندهي ، نبايد بر سر مسايل جزيي با دوستان خود درگير شوي ، اگر متانت خود را حفظ كني با دوستان و رفقاي خود اوقات خوشي خواهي داشت.
  به درك شهودي و مبتني بر حدس و ابهام خود ايمان داشته باش ، اجازه نده يك موضوع خانوادگي شما را از پا بيندازد ، در ابتدا ممكن است عصباني و بعد گيج و آشفته شوي ، به زمان نياز داری تا بتوانی راه حل مناسبي براي مشكلات خود در خانه ، مدرسه يا محيط كار پيدا كنی.  کف دست شماره هشت : اين كف دست براي شما خوش شانسي مي آورد ، به نظر ميرسد آدم شاد و بانشاطي هستي ، شما دوست داري اوقات خوش خود را با دوستان خود تقسيم كني و عاشق گردش و سفر هستيد و از يكنواختي و تكرار بدت مي آيد.
  در زمينه عشق ، كار و مسايل مالي خيلي خوش شانس هستيد ، در قلب خود فقط يك نفر را داري كه به او بسيار علاقمندي ، در راه علم و دانش تلاش كن ، از نظر سلامت و بهداشت نيز در وضعيت مطلوبي قرار داري.

  پيشنهاد : لزومي ندارد با كسي كه از هيچ نوع خرد و منطقي پيروي نميكند وارد بحث و جدل شوي ، در حيطه شغل و حرفه ، به اندازه قدرت و توان خود مسئوليت قبول كن ، زياده روي در كار ممكن است به شما آسيب بزند ، شما در زمره كساني هستيد كه به عشق در يك نگاه اعتقاد داري ، سفرهاي غير قابل انتظاري در پيش داري.  کف دست شماره نه : خطوط كف دست شما نشان ميدهد كه بايد در ارتباط با روابط عاطفي خود كمي صبور و خويشتندار باشي ، ممكن است هيچ كس با شما موافق نباشد اما در زمينه شغل و حرفه خود قابليت هاي بسياري داري و از لياقت و شايستگي خوبي برخورداري.
  دوست داري افكار و ايده هاي خود را با دوستان خود در ميان بگذاري و از اين كار لذت ميبري ، در حيطه شغل خود با يك فرصت طلايي روبرو ميشوي كه براي پيشرفت شما بسيار مهم است ، در ارتباط با كار و مسايل مالي خيلي خوش شانس هستيد ؛ از نظر بهداشت و سلامت در وضعيت بسیار خوبي قرار داري.

  پيشنهاد : در محيط كار خود سعي كن با ديگران مهربان و صميمي باشي ، اگر به كار خود فكر كني و به راه هاي پيشرفت در شغل خود بينديشي بدون شك پله هاي ترقي را طي خواهي نمود ؛ به احتمال زياد با يك ماجراي عشقي جديد روبرو خواهيد شد.
  محيط خانه براي شما آرامش بخش است بنابراين سعي كن آن را تزئين كني و آنجا را مركز فعاليتهاي خود بداني ؛ يكي از دوستانتان شما را مورد حمايت خويش قرار ميدهد.
  ناشنوا باش وقتی همه از محال بـودن آرزوهایت سخن می گویند...
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •