ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1746 از 1753 نخست ... 1246164616961726173617411742174317441745174617471748174917501751 ... آخرین
نمایش نتایج: از 26,176 به 26,190 از 26286
    22,658
    مدير بخش طرفداران

کادر مدیریتی

سس ماست :)))))
    خلاقیتشونو دوس دارم
    +
    دارم کور میشم
    واقعا
    یکی بیاد گوشیمو ازم بگیره
    (کسی قدم برداره ی گلوله میچکونم توی کله ش)
    +
    2 تا امتحان دادیم .. اندیشه چقد سخته عاقا .. یکم ملایم تر باشید نسبت ب انتخاب کتاب :|
    گوگل ترنسلیت گذاشتم کنارم ایه معنی کنم
    لغت نامه دهخدا بغلم ک بدونم این جملهه ینی چی
    ینی چی اخه
    ایزی باو
    +
    فقط ی ایرانی میتونه "باو" رو با "ایزی" بیاره
    میدونی چرا؟
    چون خارجیا "باو" ندارن
    دستمو ببوسید ک هر لحظه ی چیزی بتون یاد میدم
    +
    ینی اگه از اول مهر یاد گرفته بودم چجوری باید با مردم ارتباط برقرار کرد، بااین سه ماه قرنطینه همش شسته شد رفت
    یکی غریبه بیاد نزدیکم جیغ میزنم با گوشه ی گوشیم میزنم تو دندوناش
    +
    ادمای کیوت دوس دارم
    در جریان باشید خلاصه
    +
    عارفه خودشو حبس کرده تو خونه درس بخونه
    حاجی ما ک تو رو میشناسیم لاناتی :))
    خودشم فهمیده چ شکری خورده ها ولی ایتز توو لِیت
    دلم تنگ شده براشون ک عارفه گفت تا شهریور از خونه درنمیاد
    ینی اگه پاشی بری یگانه رو ببینی، خونت رو میریزم نمیدونم هنوز اینجا رو میخونی یا ن :|
    منتظر ی آتوئم ازت از دستت ناراحت شم :))
    +
    قهر خونم اومده پایین
    یکی ی کار بدی کنه و حق با من باشه باش قهر کنم
    +
    کلاس عملیامون ک اختیاریه
    چندتا از بچه های غیریزدی میخوان برن
    عاقا ناموسن بگید چ خبره اینجا؟ چرا میخواید برید؟
    +
    ایشالا ک سر امتحان میکروب بشه تقلب کرد، اگه بخاطر جنس کپسید ویروس بخوام نمره بد بگیرم ...
    ... باید فکر کنم ک میخوام چکار کنم بعدش :/
    +
    همین

Don't look back
    You're not going that way

..
    3,905
    مدیر عکس

کادر مدیریتی

یا من اسمه دوا و ذکره شفا

سلام ، امیدوارم خوب و سلامت باشید همگی

ساعت 2 و ربعِ ، خوابم نمیبره چون فکرم مشغوله و اضطراب دارم
    این چند روز رو نیومدم که نخوام انرژی منفی باشم و پستی بذارم که باعث استرس یا ناراحتی بشم ولی الان واقعا حالم بده ، اینقدر استرس دارم و میترسم که حد نداره ، نمیتونم بخوابم ، دلم میخواد با یکی حرف بزنم

هفته گذشته حال مامانم خوب نبود با پزشکش صحبت کردم ، میگه بخاطر وضعیت کرونایی و شلوغیه مطب و شرایط مامانت ریسکه بیاد مطب و نیارش ، این آزمایشهایی که میفرستم واتساپ رو انجام بده و جوابشو بفرست برام ، تا در مورد وضعیتش و داروهاش جواب بدم ، میگم باشه

مامان رو بردم آزمایشگاه و بعد جوابشو براش فرستادم پیام داده به علت پیچیدگیه بیماری شما فقط حضوری باید جواب بدم، بدون همراه بیا مطب تا مشکلات رو شرح بدم ، داشتم میمردم از ترس میپرسم چیز مشکوکی توی جواب آزمایش هست ؟خیلی نگرانم ، میخونه و جواب نمیده ، داشتم سکته میکردم ، یه کم صبر میکنم با خودم میگم شاید سرش شلوغ بوده نتونسته اونموقع جواب بده و بعدم یادش رفته ، برا یادآوری یه علامت سوال "؟" میفرستم ، بازم هییییچ ، شب تا صبح خوابم نمیبره و تا سرحد مرگ میرم ، بعد از یک شبانه روز جواب میده : نگران نباشید مورد جدیدی توی آزمایش نیست فقط من سخته برام تایپ کنم و شما هم به خودت زحمت نمیدی سوالت رو تایپ کنی و علامت سوال میفرستی ، من که برگه آزمایش رو نمیخوام درمان کنم که الان جواب بدم ،حتما باید بیای مطب تا جواب بدم.

من

جواب آزمایش

واتساپ بدبخت

دقیقه ها مات به جوابی که داده خیره م و هر جور فکر میکنم مشکل فقط یه چیزه اونم حق ویزیت .... هزار بار میخوام بنویسم شما که میگی نیاد مطب و یه جور دیگه جواب میدم حالا چرا حرفتو عوض میکنی ؟! یا بنویسم اگه انگشت وامونده ت رو نگه داری رو اون آیکون ضبط صدا دیگه لازم نیست تایپ کنی و خسته شی ، یا تایپ کنم اگه مشکل حق ویزیت هست همین الان پرداخت میکنم .... ولی... بخاطر مامان منصرف میشم و مینویسم باشه میام مطب

میگم مامان مشکل قلبی داره ، الان تو آزمایشش یه سری از فاکتورهای خونش پایینه ، مرتب افت فشار داره ، و خون رسانی به قلبش درست انجام نمیشه و درد قفسه سینه داره ، چیکار کنم ؟ و همچنان از دیوار صدا میاد از دکتر نه ، و من این چند روز باید شش دونگ حواسم به این بود که مامانم دچار افت فشار نشه و خدای نکرده مشکلی برای قلبش پیش نیاد که ندونم چیکار کنم تو این وضعیت که جایی نمیتونم ببرمش

فردا باید برم مطب ، شدیدا میترسم از جوابی که قراره بشنوم

قلبم تیکه تیکه میشه وقتی مامانم میپرسه جواب آزمایش چطوره و دکتر چی گفت و من مجبورم واسه اینکه بهش استرس وارد نکنم با هر جون کندنی هست لبخند بزنم و بگم همه چی خوووبه قربونت برم ، نگران نباش ، در حالیکه خودم دارم میمیرم از اضطراب و نمیدونم جواب دکتر چیه

میتونم خواهش کنم اگه پستم رو خوندید واسه مامانم دعا کنید ؟ میشه وقتی با اون دلای مهربونتون واسه همه مریضها دعا میکنید مامان منم یادتون باشه؟ میشه دعا کنید من فردا شب خوشحال باشم و با خبرای خوب بیام ؟ لطفاااا

دلم خیلی گرفته ، نمیدونم خیلی رو چجوری بنویسم که وصف حالم باشه. کاش یکی بهم اطمینان بده هیچ اتفاق بدی نمیوفته، کاش ...

امن یجیب مضطر اذا دعا و یکشف السوء ( همه ی بیماران )
    امن یجیب مضطر اذا دعا و یکشف السوء
    ( همه ی بیماران )
    امن یجیب مضطر اذا دعا و یکشف السوء
    ( همه ی بیماران )

امن یجیب مضطر اذا دعا و یکشف السوء ( مامان هانی )
    امن یجیب مضطر اذا دعا و یکشف السوء ( مامان من )

گـاهـ بـایـد خـنـدیـد بـرغـمـیـ بـیـ پـایـانـ ...

30,444

پیشکسوت کوچولو

سلام به همگی
    خوبین؟ خوشین؟
    چه میکنین با کرونا؟
    من که بشدت راضیم ازش
    میگید چرا؟
    چون باعث شد ۴ من بشه ۴+۳
    این چی هست؟
    ۴ تعداد دوستای صمیمی من در دانشگاه
    و اون ۳ تعداد افرادی که بخاطر کرونا فرصت شد بیشتر آشنا شم باهاشون
    و از این بابت بوس به کرونا
    یه روزی شاید حتی خاطرات این روزا رو برای نوه*هامون گفتیم
    و به قیافه*هاشون خندیدیم! :دی
    +
    واقعا چین داره آنفولانزای خوکی پاندمی میکنه؟
    فحشش بدیم یا زوده؟
    +
    التماس دعای شدید
    در پناه حق باشید
    یا علی
    1,279
    کوچولو رسمی

کوچولوووووو فعال

توجه کردید وقتی دارین رد میشین می بینین عابر بانک هیشکی نیست تا میخواین برین سمتش ، یهو ده نفر از زمین و هوا می یان سمتش و شما میشی نفر آخر ، حالا چرا اینو گفتم ، امروز دم ظهری داشتم با ماشین رد میشدم ، از جلوی یه نونوایی سنگکی رد شدم دیدم کسی نیست ، گفتم بزار امروز مثل یه مرد نون بخرم ببرم خونه ، تا باعث افتخار بشم ، یه چند متر رفتم جلوتر یجا پارک پیدا کردم ، البته خیلی کم بود ولی با آینه جلو و عقب اینا پارک کردم و پیاده شدم رفتم سمت نونوایی در حالی اشک شوق در چشماش حلقه زده بود ، هیشکی نبود ، به فاصله 5 متری که رسیدم یهو یکی از سمت چپ ، یکی از سمت راست ، یکی از بالای درخت ، یکی توی جوب خوابیده بود ، اومدن تو صف ، خلاصه تا این 5 متر رد کنم شدم نفر آخر که میشد هفتمین نفر ، از شانس همه یدونه ای می خواستند ، 6 تاشون در عرض 5 دقیقه رفتند ، که ناگهان نفر 7 گفت آقا 7 تا سنگگ میخوام ، خلاصه یه تنور دیگه صبر کردم ، که بالاخره نوبت من شد ، تا اومدم بگم آقا دو تا بده ، یهو گوشی نونوا زنگ خورد ، جواب داد گفت عه جدی میگییییی ... بعد سری رفت پشت مغازه یه پارچه در آورد زد رو کرکره مغازه که روش نوشته بود بعلت مسافرت مغازه تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد ...
    22,658
    مدير بخش طرفداران

کادر مدیریتی

لامصب ادم ب هیچی قانع نیست
    خفه شو بشین سر جات دیگه جانم :))
    +
    دیشب خوابم نمیبرد .. نه هیچکیم بم فک نمیکرد صب زیاد خوابیده بودم
    مث من واقع بین باشید
    +
    ساعت 4 صب توی گروه وویس میفرستادم اهنگ میخوندم .. فاطمه بیدار بود برگهاش ریخت
    خونه ی مامان بزرگش بود نمیتونست بلند بخنده منم تیر خلاص رو زدم و اهنگ گودبای پارتی جعفر رو خوندم
    وویس داد فقط صدای هق هق میمومد :))) گفتم دوس دارم مامان بزرگت بیدار بشه ب 13 قسمت مساوی تقسیمت کنه
    مامان بزرگا وقتی عصبانی میشن نوه و غیرنوه براشون مهم نیس
    تجربه دارم :))
    +
    چرا توی سریالای ترکی وقتی دختره ب پسره میگه دروغ گفته و منتظر میمونه ک پسره با ناباوری نگاش کنه، یه قطره اشک ب سرعت نور از چشم چپ دختره ک ب سختی پلک نمیزنه بیاد پایین و پسره خیلی خفن طور دست بکشه توی موهاش و نگاه عصبانیشو بندازه روی دختره
    و دوربین روی چهره های جفتشون در حرکت باشه و یه اهنگ سس ماست بندازن توی پست زمینه
    و من ک بلند میگم "خدا خیرت بده گفتی" و فیلم رو پاز کردم تا ب مامانم بگم جریان چیه .. بفهمم همش تصورات دختره بوده
    لعنت بتون بااین فیلمای گندتون
    شاید بگید مجبور نیستی نگا کنی .. بیلیوروم :))))
    +
    چرا توی تماس تصویری باید انقدر تباه باشم و توی اینه .. خب یکم بهتره .. میدونی؟! :))
    ندا تماس گروهی گرف فقط فاطمه خوشگل بود
    life is far away from fair
    +
    همین
    یکم حالم گرفته س گفتم بیام هیجاناتمو تخلیه کنم

Don't look back
    You're not going that way

..
    ღ|. حـَوالـی روستـاهـایِ دور اُفتـاده♥.|ღ
    15,292
    مدیر بخش مذهبی و مسابقات

کادر مدیریتی

Icon16

به نام ِاو

سلام سلام :)

چقدر خوشحالم کوچولو بلاخره بعد مدتها فعال شده و چرخش داره میچرخه.
    اشتیاقی که از بین رفته بود توست چندتا از فعالای کوچولو به ویژه هانیه و پرشین بوی دوباره برگشت.
    ولی حیف که بیای و خودتو تو این شرایط سبز ببینی _--_
    دوستای تازه وارد کوچولو تبریک میگم خیلی خوش اومدین :)
    و جا داره بگم اکثریت دوستان رو میشناسم ^_^
    و حالا پیدا کنید میوه فروش را :))

الحمدالله با لطف خدا زندگی قشنگی رو پشت سر میزاریم :)
    و دعا میکنم شماهم به این زندگی های قشنگ دچار بشید..

راستی faezeh jooon رو که یادتونه قدیمیا بیشتر یادشونه :دی
    خیلی وقته پیداش کردم البته باز مرام و معرفت اون که مارو یافت کرد :))
    اینقد این دختر ماهه که خدا میدونه..
    دنیا عوض شده ولی هنوز همون فائزه قدیمه..
    دوست داشتنی با محبت و یه دوست واقعی
    میپرسید که چی؟
    تو این فضای مجازی خیلیا رنگشون عوض شد :)
    خیلیا رفیق بودن همراه بودن ولی یهو ورق برگشت..
    یکی فالورای اینستاش بالا رفت دور فالورای با تعداد زیاد گشت
    یکی رفیقای تازه پیدا کرد
    یکی تیپش عوض شد
    یکی رفتارش فرق کرد
    یکی رفت تو عالم حقیقی و آدما مجازی رو فراموش کرد
    و اتفاقای دیگه
    با وجود اینا مهم اینکه نگاهتو از آدما برنداری و با نگاه منفی بهشون نگاه نکنی شاید باز یه فائزه کوچولوئی پیدا بشه که به وجودش افتخار کنی
    آدمایی که تو غصه ها همراهتونن فراموششون نکنید ؛)

حرفای زندگانی زیاد دارم الان چون با گوشی اومدم یکمم فرصت تایپ ندارم
    گفتم یه عرض ارادتی بنمائیم ^_^

مراقب خوبیاتون باشید
    یا حق

راستی ولادت امام رضا رو هم تبریک میگم بهتون :)
    چون شدم صید تو برگیر و نگهدار مرا

فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ (یوسف-64)
    9,256

مدیر کل فروم

سلام شبتون خوش
    خوبین؟
    سرم شلوغ بود چند روزی ، الان وقتم آزاد شد که بیام سایت.
    خاطره عزیزم امیدوارم که حال مامانت خوب باشه و خدا شفا بده، ایشالا که خیره . همه برای سلامتی شون دعا می کنیم.

گفتگوهاتون رو خوندم، یعنی همیشه می خونم، الان حواسم پیش خاطره است .... :/

نیوشا و سمیرا رو بعد از مدت هاست اینجا میبینم :)

مراقب خودتون و اطرافیانتون باشین
    ویرایش توسط Fereshte : 2020.07.05 در ساعت 07:21
    پرندگان پشت ِ بـــآم را دوست دآرم
    برایشــــــآن هر روز دانه می ریزم.
    در میــآن ِ آن ها ، یک پرنده ی بی معرفت هست
    که می دانم روزی به آسمان خواهد رفت و بر نمی گردد،
    من او را بیشتـــــر دوست دارم ....
    3,905
    مدیر عکس

کادر مدیریتی

سلام مهربونا
    امیدوارم همه تون اول و دوم و سوم ســـــالم باشید

خیلی خیلی ممنونم از همه ی دوستان مهربونی که اگه عبورشون گرفت به این تایپیک ، وقت گذاشتن و پستم رو خوندن و برا مامانم دعا کردن و یا حتی شاید یادشون نموند دعا کنند ، همین که پای حال بد و درد دلم نشستید یه دنیا برام ارزشمنده.

دوستان عزیزم که با پست قبلیم باعث نگرانیتون شدم منو ببخشید و حلال کنید ، پیامهایی که برام گذاشتید و به یادم بودید و حس خوبی که بهم دادید و بهم فهموندین تنها نیستم رو با هیچی عوض نمیکنم ، گاهی یک "حالت چطوره؟" ساده یا یک "به یادتم" تو اوج درد و غصه و ناراحتی از سمت اطرافیان میتونه کلی حالت رو بهتر کنه و یک انرژی مثبت بشه برای ادامه دادن و امیدوار بودن

خیلی چیزا تو زندگی مهم و لازمه ولی از همه مهمتر سلامتیه ، که اگه خدای نکرده نباشه هر چیز دیگه ای هم برات بی اهمیت میشه ، البته وقتی آدم مریض میشه پول نقش مهمی داره برا به دست آوردن دوباره سلامتی ، خیلی ها بخاطر شرایط بد اقتصادی از پس هزینه های درمان برنمیان و خودشون یا عزیزانشون رو از دست میدن متاسفانه، و این تهِ درده

با این هزینه های بالای دارو و درمان و عکس و آزمایش و.... و اوضاع بد اقتصادی مردم ، کاش و الهی کسی مریض نشه ، که بازم متاسفانه آرزوی محالیه مخصوصا تو این برهه از زمان و اوضاع و احوال و...

به لطف خدا و صد درصد دعای خیر شما دوستای مهربونم، داروها و دستورالعمل ها و مراقبت هایی که واسه مامان تجویز و اعمال شد مثبت بود و حال عمومیِ مامانم خدا رو شکر بهتره

خیلی خیلی سخته عزیز آدم مقابل چشات درد بکشه و ندونی چیکار کنی و چجوری کمکش کنی ، اینقدر کلافه میشی که دلت میخواد خودت درد بکشی ولی عزیزت خوب شه

امیدوارم خودتون و عزیزانتون همیشه سالم باشید و هرگز غصه بیماری عزیزانتون به خصوص پدر یا مادر رو نداشته باشید.

وظیفه م بود تشکر کنم واسه مهربونی و بودنتون

مراقب خودتون باشید
    در پناه حق ، سالم و سربلند

.

گـاهـ بـایـد خـنـدیـد بـرغـمـیـ بـیـ پـایـانـ ...

457
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

سلام
    چند ماهی بود که اینجا چیزی ننوشته بودم. اول از همه امیدوارم همه شما سالم و سلامت باشید و این ویروس رو نگرفته باشید. اگر هم احیانا شما و یا دوستان و خانواده و عزیزانتون مبتلا شدید امیدوارم هرچه زودتر بهبودی کامل حاصل بشه. واقعا این دوران دوران عجیبیه و قطعا در تاریخ ماندگار خواهد شد.
    همیشه سعی کردم زندگی ساده ای داشته باشم. زندگی ساده رو خیلی دوست دارم آرامشی که داره هیچ جا پیدا نمیشه. پول برام مهمه مثل همه مردم اما هیچ وقت هدفم نبوده بلکه وسیله بوده برای رسیدن به هدف. افراد زیادی رو میشناسم که پول براشون هدفه حتی برای پول زندگی می کنند. براش نفس می کشند. سعی میکنم قضاوتشون نکنم اما زمانی که سعی می کنند عقیده بنظر من مسمومشون رو به من تحمیل کنند واقعا ناراحت میشم. البته بهشون میگم حق با شماست! به همین راحتی چون هیچ کدوم نمیتونیم طرف مقابل رو راضی کنیم.
    دوران قرنطینه که البته هنوز هم برای من تا حد زیادی ادامه داره متوجه شدم که طرز فکرم درست بوده. زندگی واقعا ارزش این همه حرص زدن برای پول رو نداره. بیماری که فقیر و غنی نمیشناسه و اصلا نمیدونه پول چی هست! اگر واقعا به کرونا و اتفاقاتی که بخاطرش افتاد فکر کنیم خیلی نکات هست که میتونیم یاد بگیریم. (البته هرکس باتوجه به زندگی و طرز تفکری که داره، نکات مختلفی رو یاد میگیره.)
    مثلا اول اینکه هدف زندگی رو میشه فهمید. هدف از زندگی فقط پول نیست. هدف بنظرم لذت بردنه. اینکه بدونیم خدا یکسری امکانات و ویژگی ها به ما داده و باید ازش استفاده کنیم و لذت ببریم.
    دوم ضعف بشر. انسان برخلاف ادعاهایی که داره موجود واقعا ضعیفیه. نمونش همین ویروس کرونا که با چشم هم دیده نمیشه چطوری دنیا رو درگیر کرده. نمونه دیگه هم آنفولانزای اسپانیایی سال 1918 که بازهم کشور های مختلف رو درگیر کرد
    سوم و از همه مهم تر بنظرم این که باعث شد راجع به خودمون و طرز تفکرمون و... فکر کنیم. ببینیم واقعا کی هستیم؟ کارامون تا چه حد درست بوده؟ هدفمون از زندگی چیه؟
    کرونا از نظر من معلمی بی رحم بود اما درس هایی که داد رو اگر واقعا خوب یاد گرفته باشیم تا آخر عمر فراموش نمی کنیم.
    ღ|. حـَوالـی روستـاهـایِ دور اُفتـاده♥.|ღ
    15,292
    مدیر بخش مذهبی و مسابقات

کادر مدیریتی

به نام معبودی که جان*ها از اوست :)

امیدوارم حال قشنگی داشته باشید و سالم و سلامت

حی اومدم بنویسم نشد که بشه :)

به یه متن قشنگ اکنفا میکنم
    تقدیم به نگاه پر مهرتون :

اینکه توی این شرایط همه ی ما خسته ایم بی تردید شکی نیست اما ما کم نخواهیم آورد
    در این روزهای تکراری ملال آور از شلوغی های ذهنت یک هدف بساز و برای رسیدن به آن دست از تلاش برندار
    عاقبت این روزهای سیاه و تاریک تمام خواهند شد
    و ما یک روز چشم در چشمان هم به حال این روزهایمان خواهیم خندید
    همچنان باید امیدوار بود چرا که زیباترین باران ها از سیاه ترین ابرها می بارد
    در زردترین لحظاتی که در حال گذرند ، سبز ماندن هنر است
    نباید عوض شویم باید دوباره به هم اعتماد کنیم و سعی کنیم آدم های بهتری شویم
    باید از حال هم با خبر شویم گاهی یک احوال پرسی ساده معجزه می کند و دلیلی میشود برای امیدی دوباره یا تلاشی بیشتر
    باید حالمان را خوب کنیم و سوار بر قالیچه ای به لحظه یا مکانی پر از احتمالات و اتفاقات خوب سفر کنیم
    به داشته هایت فکر کن و به پاس بودنشان دلی را شاد کن و باور داشته باش که از هر دست که بدهی از همان دست خواهی گرفت
    باید در ذهنمان همه ی آدم هایی که دوستشان داریم را جمع کنیم و خدا را از بودنشان شکر کنیم
    باید به مسیر پیش روی زندگی مان محکم گام برداریم چرا که ما به لطف دردهایمان هست که هر روز قوی تر میشویم
    این روزها بلد بودن از هر چیز با ارزش تر است
    اینکه چیزی را دوست بداری یا عاشقش باشی بلد بودن میخواهد
    سعی کنیم هنر زندگی کردن را یاد بگیریم و به دیگری یاد بدهیم .

#عليرضا_بهجتی

حق نگهدارتون

یا حق
    چون شدم صید تو برگیر و نگهدار مرا

فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ (یوسف-64)
    7,214
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

سلام منم امیدوارم سالم و سلامت باشید
    خودم خوبم ۳شبه بامجیدو فرهاد ومامان تو روستای پدری بسر میکنم و دوس ندارم برم شهر اصلا شدم یپا دختر روستایی صبحا اجاق درست میکنم وبا سماور ذغالی چایی آماده میکنم
    کلی بذر کاشتیم دور و ور کلبه که فرهاد بهش میگه خونه مادربزرگه
    بعدازظهرا نهال و درختا رو آب میدیم و کلی آب بازی
    جاتون خالی صبحانه نهار و شام و تو بهارخواب میخوریم
    فقط اینجا هنوز برق نداریم و یه باتری ماشین آوردم و ازین چراغ ال ای دی ها خریدم شبا بهش وصل میکنیم
    خلاصه اینکه امکانات کمه ولی ماشاالله حال روحی روانیمون بشدت عوض شده و خوشحالیم
    خداکنه حال همه شمام خوب باشه
    خاطره عزیزم خدا به مامانت سلامتی کامل بده ..الهی آمین
    نمیدونم چرا میام سایت فقط تو چندتا تاپیک میتونم پست بدم
    بقیه تاپیکا میگه وارد حساب کاربری خود شوید ...عجیبه ..
    خلاصه اینکه من بیادتون ودعاگوتون هستم همیشه
    ایشالا بازم میام ..دوستتون دارم ..فعلا تا بعد

فاصله ی مرد و زن بودنم
    "درب " خانه است

روزها مرد می شوم
    و شب ها زن
    "چقدر ایفای این دو نقش در کنار هم ...
    دو جنس بودن ... سخت است

16,230

مدیر کل فروم

سلام به همه کوچولوهای گل
    امیدوارم که همتون خوب باشید و از کرونا به دور باشید
    اومدم بگم که از امروز ثمین عزیز دیگه مدیر بخش موسیقی نیست و استعفا داده از زحماتش خیلی ممنونم
    در ضمن سجاد عزیز مدیر بخش موسیقی شده
    امیدوارم که با کمک هم سایت فعالی داشته باشیم
    دوستتون دارم
    فعلا بای بای
    گناهانم را دوست دارم
    بیشتر از تمام کارهای خوبی که کرده ام
    چون آنها واقعی ترین انتخاب*های منند
    12,362
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار(آخر کوچولو)

بدینوسیله بر خود لازم دونستیم از زحمات و فعالیت های مثل همیشه مثبت و مفید مدیر بازنشسته دخترک ژولیده تقدیر و تشکر کنیم...

با زدن 143 تا تاپیک ....نزدیک 19 هزار پست و 23 هزار تشکر شده از بهترین کاربرای اینجا هستی و میمونی...

بدون شک مثل دخترک ژولیده تو هر انجمنی کم پیدا میشه و خواهد شد که در اکثر موضوعات و تاپیک ها فعال و خلاق و قشنگ پست باشه..دقیقا بعضیا قشنگ پست هستن...

مثل نام کاربریت همیشه
    سبزِ سبـــــز{به سبک خسروشکیبایی خونده شود}بمونی و زندگیت گرممم باشه خانم معلم:)

هر طایفه ای زِ من گمانی دارد
    من زانِ خودم چنان که هستم،هستم...
    17,952
    مدیر موسیقی و عاشقانه

کادر مدیریتی

سلام به همه عزیزان کوچولو
    امیدوارم که همگی خوب و خوش باشید

ممنونم از همه دوستان عزیز که بهم لطف داشتین و کسانی که بهم تبریک گفتن

جا داره از ثمین خانم تشکر کنم بخاطر تموم زحماتی که برای تالار کشیده
    انشالله در همه مراحل زندگیشون موفق سربلند باشن

انشالله با کمک هم و با وجود دوستان گلمون سایت فعالی داشته باشیم

برای همگی ارزوی سلامتی دارم
    یا علی
    آنقدر عاشقانه برای خُـــــــدا زندگی کنیم که خدا هم عاشـقانه بگوید
    وَصْطَنَعْتُکَ لِنَفْسـی
    تـورا براے خـودم سـاخته ام

عاشــقانه هاے الـهی چـیز دیگریســت

~قــوانـــــــــيـــــن بخش عاشقانه~
    9,256

مدیر کل فروم

سلام سلام
    شبتون به خیر
    اوضاع خوبه ؟ همه چی رو به راهه ؟ ( هرچند شرایط خیلی سخت شده برای همه ....)

+ اول از همه از ثمین جان تشکر می کنم بابت زحماتش و براش آرزوی موفقیت دارم

+ دوم اینکه سمیرا جان دوباره به بخش مدیریت برگشته ، و مدیر بخش مذهبی و مسابقات مون امیدوارم مثل قبل با کلی ایده و مسابقات جدید به فعالیت خودش ادامه بده .
    تبریک می گم سمیرا جان

+ مراقب خودتون باشین ..... امیدوارم روزهای بهتری در انتظار همه باشه
    پرندگان پشت ِ بـــآم را دوست دآرم
    برایشــــــآن هر روز دانه می ریزم.
    در میــآن ِ آن ها ، یک پرنده ی بی معرفت هست
    که می دانم روزی به آسمان خواهد رفت و بر نمی گردد،
    من او را بیشتـــــر دوست دارم ....
صفحه 1746 از 1753 نخست ... 1246164616961726173617411742174317441745174617471748174917501751 ... آخرین
نمایش نتایج: از 26,176 به 26,190 از 26286

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع